4893
Понад 200 військових із зенітним і протитанковим озброєнням базуватимуться в гарнізоні Сор-Варанґер

Американський військовий контингент можуть розмістити на одному з кордонів з РФ у Норвегії. Наразі представники країн обговорюють це питання, передає Deutsche Welle.

«У збройних силах оцінюють можливості для додаткових навчань, складських запасів і тому подібних речей», – заявила представниця Міноборони в Осло, додавши, що це було «давнім побажанням США».

Вона наголосила, що розміщення військових підрозділів можуть здійснити «на ротаційній основі, це не питання постійної дислокації». Також вона зазначила, що ідея перебуває на ранній стадії розробки і обговорювалась на відомчому, а не політичному рівні.

За даними норвезької газети Adresseavisen, Пентаґон хоче розмістити 300 американських морських піхотинців неподалік від аеропорту Вернес у Тронхеймі. Ділянка кордону між Норвегією і Росією становить близько 200 км і розташована приблизно в 1000 км від цього місця, за полярним колом.

Раніше понад 200 військовослужбовців з легким зенітним і протитанковим озброєнням базуватимуться в гарнізоні Сор-Варанґер (Sør-Varanger), що розташований в годині їзди від кордону з РФ.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ