Демчишин гарантував, що перебоїв з електроенергією взимку не буде
Демчишин гарантував, що перебоїв з електроенергією взимку не буде

Перебоїв c електроенергією в Україні взимку не буде. Про це сьогодні, 3 серпня, заявив міністр енергетики та вугільної промисловості України Володимир Демчишин на засіданні антикризового енергетичного штабу, передає РБК-Україна.

«На сьогоднішній день всі ті процеси підготовки до опалювального сезону, які розпочаті, відбуваються з деяким запізненням, оскільки кошти, які ми виділили на придбання вугілля, почнуть використовуватися з 1 серпня, а не з 1 травня, як це повинно було бути», – повідомив Демчишин.

У свою чергу, прем’єр-міністр Арсеній Яценюк запитав у Демчишина, чи можете той гарантувати українцям, що взимку не буде перебоїв або віялових відключень електроенергії. «Так, я це гарантую. Якщо ці кошти, які ми виділили, будуть використані ефективно, якщо ДТЕК не саботуватиме постачання вугілля на станції, то ми однозначно виконаємо це зобов’язання», – запевнив глава Міненерго.

Нагадаємо, Демчишин створив антикризовий штаб з підготовки до опалювального сезону 2015-2016 років. Відповідне рішення закріплене в наказі міністра від 28 липня 2015 року.

1 серпня в 00:50 на приналежній ДТЕК Придніпровській ТЕС (Дніпропетровськ), було зупинено останній енергоблок, що залишався в роботі. Демчишин назвав зупинку Придніпровської ТЕС інсинуацією, саботажем і бажанням створити ажіотаж в енергетичній сфері.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк скликав на 3 серпня антикризовий енергетичний штаб у зв’язку з катастрофічною ситуацією в енергетичному секторі.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ