Віктор Пшонка
Віктор Пшонка

У Мережі з’явилося відео, на якому екс-генпрокурор України Віктор Пшонка співає в дуеті з популярним виконавцем Іво Бобулом. Сенсаційний ролик оприлюднено на YouTube-каналі користувача abcsukrnet.

Як видно на відео, дует виконав твір «Товарищ песня» з кінофільму «Як гартувалася сталь» 1973 року під оплески співробітників ГПУ.

Відео було опубліковане ще в 2015 році, проте активно його почали поширювати лише зараз. В анотації до нього зазначено, що пісня була виконана на новорічному корпоративі незадовго до втечі екс-генпрокурора з України.

«Віктор Павлович як відчував, що додому повернеться нескоро», – зазначає автор.

Як відомо, Пшонка зник під час Євромайдану і перебуває у всеукраїнському розшуку. Проти нього в Україні порушено низку кримінальних проваджень, з-поміж яких – про масові вбивства мирних громадян.

Коштовні яйця Фаберже з маєтку ПшонкиБудинок екс-генпрокурора у Гореничах після його втечі став доступний для журналістів і вразив суспільство розкішшю та несмаком. Після того як громадські активісти передали маєток під охорону МВС, його розграбували. Така ж доля спіткала і резиденцію у Сухолуччі.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ