Маріуполь
Колишній керівник «БПП» запевняє, що на виборах місто «продадуть» партнеру Ахметова

Скандал у маріупольському осередку «Блоку Петра Порошенка»: його колишній керівник запевняє, що на виборах місто «продадуть» партнеру Ахметова. Про це пише «Четверта влада».

Уже колишній лідер міської організації «БПП» Сергій Нестеров заявив, що керівництво партії продало посаду мера Маріуполя давньому партнеру Ріната Ахметова Юрію Тернавському, який був зятем покійного власника ММК ім. Ілліча Володимира Бойка. За «купівлю» міста Тернавський нібито готовий викласти 5 мільйонів доларів. Нестеров запевняє, що партнера Ахметова на місце мера Маріуполя «погодив в АП» депутат «БПП» Артур Герасимов, який керує виборчим штабом партії в Донецькій області.

Нестеров заявив, що помічник Герасимова – Євген Татарчук – пояснив йому, що він має залишити керівництво партійною організацією в Маріуполі і передати її людям Тернавського. Нестеров навіть виклав аудіозапис цієї розмови, де нібито Татарчук заявляє, що у нього немає рейтингу, а люди Тернавського зможуть «підтягнути» адмінресурс і підвищити рейтинг «БПП» у місті.

Як відомо, кар’єра Нестерова в «БПП» почалася у 2014 році, коли він намагався організувати вибори президента в рідній Макіївці, але бойовики розігнали ОВК, а самого Нестерова обстріляли з травматів. Татарчук також дав зрозуміти, що голова Донецької ОВЦА Павло Жебрівський допомагатиме Тернавському виграти вибори за допомогою адмінресурсу.

Ця розмова відбулася нібито 26 липня, а вже наступного дня Нестеров дав скандальний брифінг, де заявив, що Тернавський жодного відношення до «БПП» не має. Після цього брифінгу до нього в офіс приїхав Татарчук зі ще одним помічником Герасимова – Павлом Смоликом. Татарчук вкрай грубо ображав Нестерова і погрожував йому. Нестеров нібито записав і цю «розмову». Причому Смолик же не просто лаявся, а почав Несторова бити. Після цього Нестеров написав на Смолика заяву в міліцію за побої. Після цього в Маріуполі зібрали партійну конференцію «БПП» і зняли Нестерова. Показово, що з’їзд проходив на молокозаводі Тернавського.

У свою чергу, Нестеров запевняє, що «БПП» змінив стратегію і тепер просто висуне проти Тернавського технічного кандидата, але буде приховано надавати партнеру Ахметова адмінресурс. У свою чергу, Герасимов заявив, що зміна керівника маріупольської організації була законною, а Нестеров – пройдисвіт. «Що стосується Тернавського, то БПП не буде висувати його кандидатуру на виборах. Від нашої партії в мери Маріуполя піде Олександр Романюк», – повідомив депутат.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ