біометричний паспорт
З 1 січня 2016 року українці можуть отримувати пластикові картки з біометричним носієм інформації

З 1 січня 2016 року українці можуть отримувати пластикові картки з біометричним носієм інформації. Про це 21 липня повідомила на брифінгу заступник міністра закордонних справ України Олена Зеркаль, передає УНІАН.

«Було підтверджено рішення щодо запровадження і переходу з 1 січня наступного року до форми картки з ідентифікації особи в Україні. Це буде добровільний перехід, не буде жодного швидкого і примусового переходу… Я думаю, що найближчим часом всім буде повідомлено, як саме відбуватиметься перехід, про це має повідомляти МВС», – зазначила Зеркаль.

Вона також повідомила, що на засіданні РНБО 20 лютого було схвалено концепцію первинної ідентифікації фізичних осіб. «Зважаючи на важливість питання, також учора на засіданні РНБО була представлена концепція запровадження первинної ідентифікації, яка була фактично вчора схвалена, і зараз стоїть завдання щодо її впровадження», – сказала Зеркаль.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, в травні Кабмін затвердив зразок і технічний опис бланка паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм, а також зразок і технічний опис бланка паспорта, який не містить безконтактного електронного носія.

Читайте: Заміна українських паспортів на ID-картки почнеться наступного року

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ