Василь Паскал
Василь Паскал

«Недолюстрований» екс-заступник міністра внутрішніх справ Василь Паскал пройшов переатестацію і призначений першим заступником голови Національної поліції – начальником кримінальної поліції. Про це повідомляє Українська правда з посиланням на «Громадський люстраційний комітет», який отримав відповідь МВС із цього приводу.

У відповіді також йдеться, що Паскалу присвоєно спеціальне звання «генерал поліції 2-го рангу».

«Дивна кадрова політика в керівниці нової поліції: Хатія Деканоідзе готова звільнити патрульного за зневажливий твіт про активістів Євромайдану, а людину, яка за посадою відповідала за переслідування учасників Студентського Майдану, була призначена Захарченком і уникає люстрації через безглузду судову ухвалу, призначає своїм першим заступником», – заявила голова ради «Громадського люстраційного комітету» Олександра Дрік.

В організації нагадали, що відповідно до положенням про МВС, першого заступника та заступника керівника Нацполіції призначає та звільняє міністр за поданням керівника Нацполіції, тобто призначення Паскала не могло відбутися без подання Деканоідзе.

Нагадаємо, раніше громадські активісти провели акцію за люстрацію екс-заступника міністра внутрішніх справ України, генерал-лейтенанта міліції Василя Паскала. Причиною стала інформація про те, що скандально відомого міліційного начальника планують призначити на керівну посаду в Національну поліцію України.

Також читайте: Заступник Авакова давав злочинні накази під час трагедії під парламентом?

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ