державний прапор
Біля Київради з’явився найбільший в столиці державний прапор

Гігантоманія по-столичному: біля будівель Київради та КМДА з’явився найбільший у столиці державний прапор – повідомляє прес-служба Київради, особливо наголошуючи, що «таким красенем не можуть похвалитися ані Кабмін, ані Верховна Рада».

Державний прапор розміром 4,5 х 6 м і площею 27 кв. м є найбільшим у Києві та поступається лише стягу на Київщині. Так, прапор 8 х 12 м підняли на флагштоку посеред поля в с.Небелиця Макарівського району. До цього часу найбільшим вважався прапор на Майдані Незалежності (3,2 х 6,4 м).

«Ми виконали доручення заступника міського голови Олексія Резнікова і матимемо на День державного прапора України гідний стяг біля нашої адмінбудівлі. Таким прапором-красенем не може похвалитися ані Кабінет Міністрів, ані Верховна Рада. До речі, такий же розмір – 4,5 х 6 метрів – має і прапор Києва, який підняли поруч із державним», – повідомив керівник справами секретаріату Київради А.Гота.

Він зауважив, що новий прапор не треба буде міняти щороку, оскільки він зроблений зі спеціальної тканини-сітки, яка є більш зносостійкою, ніж звичайна тканина.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ