tramp
Чим старша вікова група, тим більша її частина проголосувала за кандидата від республіканців

Згідно з даними екзитполів, за республіканця Дональда Трампа на виборах в США проголосувала більшість чоловіків і представників старшого населення, передає ВВС.  

Згідно з оприлюдненими результатами, чоловіки голосували за Трампа набагато частіше, ніж жінки. Зокрема, його підтримали 53% чоловіків. Водночас 54% жінок підтримали кандидата від Демократичної партії Гілларі Клінтон.

1У республіканців також була сильніша підтримка з боку літнього населення. Показники вказують на тенденцію: чим старша вікова група, тим більша її частина проголосувала за Трампа.

2Також за скандального мільярдера проголосувала більшість білих виборців (58%), які становили 70% всіх представників електорату на виборах в цьому році.

4Як повідомляв Інформаційний Акцент, мільярдер Дональд Трамп здобув 276 голосів виборників і, таким чином, фактично переміг на президентських виборах в США. Гілларі Клінтон, за даними ЗМІ, уже визнала свою поразку.

Варто зазначити, що кандидат від демократів випереджає республіканця за кількістю голосів виборців. За останніми даними, за Клінтон проголосували понад 59 мільйонів американців (47,6%), водночас, Трампа підтримали на 100 тисяч виборців менше (47,5%).

БЕЗ КОМЕНТАРІВ