Політтехнолог пояснив, чого варто чекати від відносин США і Росії
Політтехнолог пояснив, чого варто чекати від відносин США і Росії

Політтехнолог Тарас Березовець у своєму Facebook зауважив, що США вже не просто загрожують Росії військовим трибуналом – питання стоїть лише у тому, коли він буде.

«Звинувачення держсекретаря Джона Керрі у скоєнні військових злочинів на адресу Росії означають, що ця неприємна спадщина в американсько-російських відносинах перейде наступному президентові США і ніякого перезавантаження відносин з Москвою, як у 2009-му, вже не буде», – наголосив політтехнолог.

На його думку, так званий плутонієвий шантаж Путіна привів до протилежного результату. «США вже прямо загрожують Росії військовим трибуналом. І тут головне питання не з серії «станеться-не станеться», а «коли», – зауважив Березовець.

Додамо, коментуючи «плутонієвий ультиматум» Путіна, публіцист Віталій Портніков висловив думку, що російський президент почав усвідомлювати наслідки того, що відбувається насправді: «І це аж ніяк не тільки проблеми з економікою, катастрофічно ослабленою санкціями і корупцією, а й падіння нафтових цін. Це втрата Путіним функції, заради якої його взагалі впустили в Кремль 1 січня 2000 року».

Читайте: Поліція повністю відображає зріз українського суспільства – Березовець

БЕЗ КОМЕНТАРІВ