Перформер із вшитим вухом у руці
Перформер із вшитим вухом у руці

Перформер із Австралії вирішив здивувати світ новим мистецько-біологічним експерементом над своїм тілом. 69-річний Стеларк (справжнє ім’я Стеліос Аркадіу) виростив вухо із власних стовбурових клітин і вшив його собі у ліву руку. Як повідомляє kp.ua, за словами митця, така атракція не просто дивна забаганка, а цілком раціонально виважена ідея.

Думка про імплантування третього вуха в руку зародилася ще в 1996 році. Проте лише зараз її вдалось втілити у реальність. Згодом австралієць хоче прикріпити до вуха і чіп, який підключить підшкірне вухо до Wi-Fi. Австралієць зважився на таку модифікацію свого тіла через новаторську ідею: аби кожен, незважаючи на місце перебування, зміг почути, що відбувається у будь-якій частині світу.

Стеларк автор багатьох перформенсів в Австралії. Наприклад, 1976-1988 років він зробив 25 перформансів із підвішуванням власного тіла на гаках. А уже в 1980 році продемонстрував механічну руку, яка кріпилась до правої руки і керувалась завдяки сигналам м’язів ніг і живота. Окрім того, Стеларк займається кіно. Він зняв трилогію про внутрішні процеси людського тіла.

Читайте: На Емпайр-Стейт-Білдінґ відбувся перформанс із тваринами, що можуть зникнути

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ