640x480
Новини У Росії встановили першу меморіальну дошку загиблому на Донбасі найманцю

26 вересня на Алтаї в селі Озерки, яке налічує 10 дворів, встановлено першу в Росії пам’ятну дошку на честь загиблого на Донбасі бойовика російсько-терористичних військ Івана Королькова. На одному з будинків, де жив бойовик Іван Корольков, його мати, молода вдова і маленький син взяли участь у відкритті «меморіальної дошки», передає Цензор.НЕТ.

За словами матері, найманець відслужив строкову службу в російській армії і потому «просто загорівся ідеєю піти у військове училище», однак у нього не було повної середньої освіти. Перший раз Корольков поїхав вбивати українців на Донбас у серпні-вересні 2014 року, під час наступу вторгнення до регіону регулярних путінських військ. Там Корольков воював у складі екіпажу російського танка Т-72 під час наступу на луганський аеропорт.

Іван Корольков загинув під час своєї другої поїздки на Донбас, 28 січня 2015 року, під час битви за Дебальцівський виступ. Під час спроби захоплення висоти 309 під селом Санжарівка по машині бойовиків відпрацював український ПТУР. На дошці зазначили, що бойовик загинув «в бою з українською хунтою, бандерівськими батальйонами».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, у серпні в РФ випадково опублікували дані про втрати російських військ на Донбасі. Йдеться не про усіх загиблих і поранених, а лише про тих, за яких станом на 1 лютого уже виплатили компенсації – а це 2000 убитих і 3,2 тис. поранених.

Інформаційний Акцент

  • Патріот

    Собаке собачья смерть