Курорт
Відкриття курорту очікується у 2020 році

Перший еко-курорт Oasis Eco Resort у формі зірки планують відкрити у південній частині Об’єднаних Арабських Еміратів в оазі Ліва. Його родзинкою є озеро розташоване всередині ділянки, пише gazeta.ua.

Oasis-Eco-Resort-2 Oasis-Eco-Resort-7Проект розроблений у формі зірки. Житло та функціональні зони розподілені навколо озера. Він оснащений сонячними батареями на 15-ти тисячах квадратних метрів. Всі приміщення матимуть смарт-вікна, які при натисканні вимикача затемнюватимуть вікно.

Oasis-Eco-Resort-6На курорті 84 номери люкс, які поєднані між собою. У ресторані та барі готелю пропонуватимуть органічні інгредієнти, які вирощуватимуть на території Oasis Eco Resort. У меню також будуть місцеві делікатеси та вишукані страви міжнародної кухні.

Окрім того, туристи самотужки зможуть добувати екологічно чисту їжу на місцевих ділянках-городах та ловити рибу в джерелі.

Oasis-Eco-Resort-4У готелі є бізнес та науково-дослідний центр з сучасними технологіями. Також розташована терапевтична спа-зона, оздоровчий та фітнес-центр.

Відкриття курорту очікується у 2020 році.

Читайте: Відпочинок на Чорному морі цього року здорожчає на 40%

БЕЗ КОМЕНТАРІВ