У США відкрили пам'ятник Небесній сотні
У США відкрили пам’ятник Небесній сотні

У США відбулось урочисте відкриття та освячення першого в США пам’ятника Небесній сотні та усім героям, які поклали життя за Україну, повідомляє медіа-портал української діаспори Vidia.

Пам’ятник встановили поряд з Українською православною церквою Святого Андрія у Блумінґдейлі поблизу Чикаґо. Церемонію освячення проводив Святійший Патріарх Київський та всієї Руси-України Філарет.

Урочисте відкриття було здійснене за участі міністра фінансів України Наталії Яресько, генерального консула України в Чикаґо Лариси Герасько, губернатора штату Іллінойс Брюса Раунера та конґресмена Пітера Роскама. На церемонії відкриття були також зачитані листи-привітання сенаторів Джона МакКейна та Марка Кірка.

Спорудження монумента підтримав сенатор Джон МакКейн. А українська громада долучилася збором коштів на спорудження пам’ятника Небесній сотні в Чикаґо.

Нагадаємо, перший пам’ятник героям Небесної сотні відкрили у Києві у вересні 2014 року. Він розташований на території національного педагогічного університету імені Драгоманова.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ