гроза, дощ
По всій Україні очікуються дощі з грозами

5 травня дощі пройдуть по всій території країни. Температура повітря вдень майже весь тиждень коливатиметься в межах 17-19 градусів вище нуля. Найхолодніше буде на сході країни. Про це повідомляє Укргідрометцентр.

Початок тижня буде теплим на всій території України. Так, у Києві вдень температура підніметься до 20 градусів тепла. На Заході температура повітря коливатиметься в межах 17-19 градусів вище нуля. У Луцьку, Львові та Ужгороді вдень пройдуть дощі. У Центрі і на Півночі – 17-19 градусів вище нуля. Водночас в Одесі вдень температура повітря може опуститися до 15 градусів тепла, пройдуть дощі з грозами.

«Перший день тижня буде теплішим. Дощі можливі на півдні і заході України. У другій половині тижня також буде тепла погода, при цьому пройдуть дощі. Це типова для початку травня погода», – підкреслюють в Укргідрометцентрі.

У середу на Заході очікуються дощі з грозами. Температура повітря на всій території України коливатиметься в межах 16-19 градусів тепла. У Києві, в Центрі та на Сході країни, кажуть синоптики, очікується мінлива хмарність, температура повітря – в межах 17-19 градусів тепла.

На Півдні (Одеська, Миколаївська та Херсонська області) температура повітря – 14-17 градусів вище нуля. Пройдуть дощі з грозами.

У п’ятницю, 6 травня, дощі з грозами очікуються по всій території України. Синоптики також прогнозують незначне (на кілька градусів) похолодання на Заході України, тоді як на Півдні, навпаки, потеплішає. По всій країні температура повітря коливатиметься в межах 17-19 градусів тепла.

В Українському гідрометцентрі також зробили короткий прогноз погоди на весь травень: середня місячна температура повітря становитиме 13-17 градусів тепла, в горах – 7-12.

«Заморозки можливі як на поверхні ґрунту, так і в повітрі. Середня місячна кількість опадів – 22-60 мм. Стійкий перехід середньої добової температури повітря позначки в 15 градусів, що є кліматичним показником початку літа, відбудеться на Закарпатті, Півдні та Сході в першій половині, на решті території – у другій половині місяця», – прогнозують синоптики.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ