Петро Олещук: Міфічні вороги та гіпотетичний «безвіз»

Політолог Петро Олещук
Політолог Петро Олещук

Щодо всієї цієї історії про «15 листопада». Позиція СБУ виглядає дивно. Отже, спецслужби мають данні, що, мовляв, наш одвічний ворог хоче спровокувати якісь заворушення і цим «зірвати безвізовий режим». Це вже смішно. Бо жодного безвізового режиму у листопаді нам ніхто і не обіцяв. Його в порядку денному на листопад немає.

Отже, ворог хоче зривати гіпотетичне ухвалення «безвізу» в грудні? Січні? Лютому? Прямо зараз? Але не це найцікавіше. Коли СБУ нам це розказує, воно чого хоче? Щоби ми не ходили на мітинги і т.д.? Але це ж втручання у політику, чи не так?

Гаразд, ви мали дані, що ви мали з ними робити? Напевно, провести слідчі дії. Встановити замовників. Викрити грошові канали, по яким мають йти гроші на «переворот» (переворот – річ не дешева). Провести обшуки. Зафіксувати факти передачі грошей. І потім, виклавши на столи стоси доларів, показавши оперативне відео – зняти усі питання на майбутнє…

Коротше кажучи, якщо СБУ мала якісь дані про реалізацію якихось планів, то там мали робити свою роботу – збирати докази, «розкручувати» злочинні схеми, затримувати зловмисників і агентів. А «стенд-апом» у нас і без них є кому займатися.

Джерело: Петро Олещук

БЕЗ КОМЕНТАРІВ