Політолог Петро Олещук
Політолог Петро Олещук

Щодо всієї цієї історії про «15 листопада». Позиція СБУ виглядає дивно. Отже, спецслужби мають данні, що, мовляв, наш одвічний ворог хоче спровокувати якісь заворушення і цим «зірвати безвізовий режим». Це вже смішно. Бо жодного безвізового режиму у листопаді нам ніхто і не обіцяв. Його в порядку денному на листопад немає.

Отже, ворог хоче зривати гіпотетичне ухвалення «безвізу» в грудні? Січні? Лютому? Прямо зараз? Але не це найцікавіше. Коли СБУ нам це розказує, воно чого хоче? Щоби ми не ходили на мітинги і т.д.? Але це ж втручання у політику, чи не так?

Гаразд, ви мали дані, що ви мали з ними робити? Напевно, провести слідчі дії. Встановити замовників. Викрити грошові канали, по яким мають йти гроші на «переворот» (переворот – річ не дешева). Провести обшуки. Зафіксувати факти передачі грошей. І потім, виклавши на столи стоси доларів, показавши оперативне відео – зняти усі питання на майбутнє…

Коротше кажучи, якщо СБУ мала якісь дані про реалізацію якихось планів, то там мали робити свою роботу – збирати докази, «розкручувати» злочинні схеми, затримувати зловмисників і агентів. А «стенд-апом» у нас і без них є кому займатися.

Джерело: Петро Олещук

БЕЗ КОМЕНТАРІВ