Політолог Петро Олещук
Політолог Петро Олещук

Щодо нападу на «офіс Медведчука». Знаєте, я, можливо, відкрию комусь страшенну таємницю, але Віктор Медведчук – не президент України, не прем’єр і навіть не спікер парламенту. Не міністр… Коротше, жодної посади не займає.

І ще одна страшенна таємниця. Представляти інтереси України в «контактній групі» щодо реалізації «Мінських домовленостей» йому доручило нинішнє керівництво України. Так, те саме «патріотичне керівництво», яке ці «Мінські домовленості» і уклало. Якщо ви вважаєте, що Медведчук до цього часу одноосібно всім керує через якісь «таємні уряди» – ви явно перечитали коміксів.

Ще страшна таємниця. Жодного Медведчука в його «офісі» уночі бути не могло. Звісно, мабуть, хтось вважає, що він просто зобов’язаний вночі щось там вирішувати – але ні, це, найімовірніше, не так. І «офіс», а також будь-яке інше приміщення саме по собі ні в чому не винне. Так само як не винен і салон краси, який теж потрощили.  І там, найімовірніше, теж ніхто не ховався.  Банальний погром із незрозумілими цілями та сумнівною ефективністю на роковини революції – це просто дискредитація ідеї змін в Україні.

Що далі? Підкинути купу лайна до будинку Кучми? Побити страусів Януковича? І сидіти пишатися, як сильно ти «просунув революцію»? Повторюсь, мова про дискредитацію ідеї змін. Змін ефективних, дієвих та реальних. Змін незворотних та справедливих. Нам просто показують: хочете змін – от прийдуть «швондєри» із «шаріковими», які будуть громити магазини. Бійтеся змін, не рухайтеся, мовчки «пишайтеся», чекайте на «покращення». Таким чином, нам показують, що, не зважаючи на жодні перетворення, нас до цього часу вважають керованим натовпом.

І ще одна страшенна таємниця, про яку я писав раніше. Недавно суд (український суд) висунув вимогу до спікера Парубія спростувати обвинувачення на адресу Медведчука у фінансуванні сепаратизму. Ухвалив таке рішення тому, що не надали наші правоохоронці доказів подібної діяльності. Якщо нам це не подобається – може слід спитати в суддів і прокурорів?

Джерело: Петро Олещук

БЕЗ КОМЕНТАРІВ