Політолог Петро Олещук
Політолог Петро Олещук

От як би було чудово, не оголоси Найєм «збір» на Майдані? Курс гривні був би по 8. І це нічого, що за останні три роки російський рубль знецінився удвічі, казахський тенґе і білорусський рубль знецінилися ще більше. Ні, наша валюта все одно коштувала б 8 грн. за доллар, не зважаючи на знецінення валют суміжних держав, від економіки яких ми ще нещодавно дуже залежали. У нас же валюта знецінилася від Майдану, а в Росії – від «підступів» американців, тож, це зовсім різні речі.

І ще не було б війни. Росія ж просто так вбухує мільярди в армію, проводить її переформатування для ведення «гібридної» війни та будує нову зброю, від «нічого робити». Хіба б вона надумала її використовувати? Та ні за що, адже ясно, що в армію вкладають гроші, аби не воювати.

І тарифи б на комуналку не підвищувалися. Вони ж ніколи до 2014 року у нас не підвищувалися, а в 2013 році газ всім «відсипали» надурно, так само, як і бензин. Так само і ціни б не росли. Вони ж у нас раніше ніколи не росли?

І корупції б не було. Нам же про корупцію не розказували по ТБ? Значить, її не було…

А так от написали пост в ФБ, і почалося. А якби не написали – був би мир і спокій. «Радикали» б обнімалися з «беркутами», і всі разом любили свого «Сильного лідера».

Джерело: Петро Олещук

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ