Петро Шуклінов, журналіст
Петро Шуклінов, журналіст

Електронні. Декларації. Повинні. Бути. Ухвалені. В тому. Вигляді. В котрому. Замислювалися.

Дорогі мої злодії!

Ніде правди діти. Справді, якщо проголосуєте, то сядете всі. Всі сядете. Вам дуже-дуже страшно  — розумію. А згоріти разом із парламентом вам не страшно? Ви, скоти, звикли брехати й красти. І ніколи, ніколи не відповідати за те, що зробили й робите.

Ви тут крадете  —  там живете. Вранці обдираєте схемами  —  ввечері в дорогих ресторанах, на дорогих машинах. На ТБ радикально плачете, опісля  —  обнімаєтеся з такими самими злодіями, ділитеся, хто дорогу іграшку собі прикупив. Але офіційно, офіційно ви нічого не заробляєте. У вас нічого немає. І нікому ви не зобов’язані звітувати. «Ніщеброди», б**дь. Нахаби.

Так, Євросоюз хоче все це припинити. Для цього потрібні електронні декларації (у первісному вигляді) та працюючий НАЗК. І  —  так, усі тут на боці Євросоюзу. Вам доведеться слухати й робити те, що вам кажуть. Бо ви задовбали. Бо ви кінчені й не лікуєтеся, які би політичні шкури на себе не натягували.

Депутати фракції Петра Порошенка закон споганили. Решта  —  проголосували (ну так, розумію і ваші мотиви, боягузливі гади). Головне  —  ініціаторів за це не вигнали. Отже, президент,  що  складав списки разом зі своїми партнерами, несе всю відповідальність за можливий зрив безвізового режиму для українців. І весь, підкреслюю, весь депутатський корпус!

Часу більше немає. У вас два шляхи: або увійти в історію реформаторами, або відправитися на смітник і стати найбільшим розчаруванням країни. Якщо чесно, то мені здається, що ви таки обі*ретеся.

Але якщо ви вирішили, що краще без віз (адже у вас дипломатичні паспорти  —  вам не страшно), ніж такі закони,  — не дуріть себе. Ця історія просто так не закінчиться. І все буде так, як хочуть люди.

А не ви.

Авторська стилістика в блозі збережена

Джерело: Peter Shuklinov

БЕЗ КОМЕНТАРІВ