Підбори
Петиція наразі зібрала вже 127 тисяч підписів

Британський парламент обговорить онлайн-петицію, що вимагає заборонити роботодавцям змушувати співробітниць носити високі підбори. Ініціювала документ Нікола Торп, яку вигнали з роботи через те, що вона не захотіла носити підбори. Про це повідомляє ВВС.

Авторка називає наявну практику установки формальних дрес-кодів компаніями «застарілою і сексистською».

Британський парламент зобов’язаний розглядати всі онлайн-петиції, які подолали межу в 100 тисяч підписів. На момент написання замітки у петиції було приблизно 127 тисяч підписів.

Зазначимо, що у грудні 2015 року 27-річна Торп вирішила попрацювати на тимчасовій роботу на стійці реєстратора аудиторської компанії PriceWaterhouseCoopers.

Однак співробітник, що займався підбором персоналу компанії Portico, заявив їй, що вона не може виконувати свої обов’язки через невідповідний зовнішній вигляд. У Portico вимагали, щоб вона взула черевики на підборах заввишки від 5 до 10 сантиметрів.

Торп відповіла, що працювати повний день на таких високих підборах не зможе, а також поцікавилася, чи висуває компанія такі ж вимоги до співробітників-чоловіків. Представник Portico у відповідь розсміявся і відправив її додому без оплати.

Жінка сприйняла це як дискримінацію за статевою ознакою. Вона написала про інцидент у соцмережі Facebook, де її підтримали інші жінки, які мали аналогічні проблемою. Згодом компанія відмовилася від своїх вимог до взуття співробітниць.

Читайте: Лондон хоче вийти з-під юрисдикції Європейського суду з прав людини

БЕЗ КОМЕНТАРІВ