10
Будівлю міськради по периметру оточили співробітники поліції та бійці Національної гвардії України

Одеська міськрада – в облозі мітингувальників. Під будівлею зібралися близько сотні активістів, які висувають різні вимоги до влади. Про це пише місцеве видання Думская.

Частина мітингувальників виступає проти ухвалення на сесії проекту зонування території Одеси, яким визначаються межі різних зон міста, перелік дозволених і допустимих видів забудови, умов та обмежень для забудовників.

Частина присутніх навпаки – прийшли підтримати чинного мера Геннадія Труханова.

Є також й інші групи активістів, які намагаються звернути увагу міської влади на приватні питання, такі як збереження зеленої зони в одному зі спальних районів міста.

При цьому будівлю міськради по периметру оточили співробітники поліції та бійці Національної гвардії України.

112233445566778899Невелика частина протестувальників спробувала пройти в будівлю міськради, через що виникла бійка. Однак потрапити в міськраду активісти не змогли. Видання «Думская», у свою чергу, зазначає, що трьох активістів таки пустили на засідання.

Прес-секретар Одеської міськради Наталія Мальцева повідомила, що сесія проходить у штатному режимі. Вона також спростувала повідомлення про те, що в ході бійки була використана граната зі сльозогінним газом.

111

112

113

114115

116

117

118

БЕЗ КОМЕНТАРІВ