Під час робіт
Під час робіт

Журналіст одного із національних  телеканалів Роман Бочкала, на своїй сторінці у Facebook розповів, насправді, дивну історію, яка трапилася з ним на лінії фронту. Зокрема він повідомив, що під час облаштування укріп району на першій лінії оборони розговорився із водієм екскаватора. На подив журналіста, порався на спецтранспорті, нардеп Олександр Марченко.

Нардеп Олександр Марченко
Нардеп Олександр Марченко

«Самий передок. Перша лінія оборони. Хлопці облаштовують опорний пункт. Розговорився із водієм екскаватора. Виявився нардепом. Олександр Марченко із Білої Церкви, мажоритарник від «Свободи». Без пафоса, без піару. Реально випадково зустрів. Каже, що вже другий тиждень тут. Написав заяву на відпустку у парламенті і поїхав допомагати. Я розумію, що призначення депутатів – законотворчість. Але в кріслі екскаватора тут, депутат мені симпатичніший чим в кріслі парламентаря. Час зараз такий», – ділиться враженням журналіст.

Як стало відомо нашому виданню із відкритих джерел, Марченко допомагає українському війську не лише копаючи окопи. Ще до обрання нардепом, він пішов на війну добровольцем, навіть був поранений під Красним Лучем 10 серпня 2014 року внаслідок обстрілу українських позицій системою «Смерч».

Інформаційний Акцент

 • Українець

  Але от біда, чому таких справжніх людей так мало в ВР та й інших органах влади?

 • Сергій

  Справа у тому,що свободівці не для піару роблять справу по захисту нашої країни.Хлопці з АТО розповідали,як до них завітала сумнозвісна піар-постать Ляшко.З початку з’явились якісь незрозумілі “тєла”(мабуть з його особистої служби безпеки),а потім з’явився під конвоєм медійників і САМ!!!! Надувши щоки,та повигукуючи на камеру злі словеса,він так само як з’явився,так і зник. А що свободівці…СВОБОДА не для піару ,а для перемоги над москальським ворогом.

 • василь

  Правильний УКРАЇНЕЦЬ,ГРОМАДЯНИН,ПАТРІОТ,ДЕПУТАТ!!! Слава Україні!!!

 • Олена

  І не кричить про себе у кожен мікрофон ,як інші наші бойові фельдмаршали-депутати ,за деякими і тюрьма з пожиттевим сумуе.Нехай виборці слідкують за своіми обранцями і роблять висновки.