23 травня правління Національного банку ухвалило рішення про віднесення ПАО «Банк Михайлівський» до категорії неплатоспроможних.
Правління Нацбанку ухвалило рішення про віднесення ПАО «Банк Михайлівський» до категорії неплатоспроможних

Київська поліція порушила два провадження після серії обшуків у перших керівників «Банку Михайлівський», яких підозрюють у розкраданні великої суми грошей та доведенні банку до банкрутства. Про це повідомив заступник керівника Національної поліції України, начальник головного управління Нацполіції в Києві Андрій Крищенко, передає 112 Україна.

«Ми проводимо 25 обшуків у трьох керівників. Одного з них вже затримали, йому пред’явили підозру, затримали згідно із статтею 208 Кримінально-процесуального кодексу. Це затримання за підозрою у скоєнні злочину», – сказав Крищенко.

За його словами, обшуки проводилися у будинках, квартирах, автомобілях, а також офісах. Були вилучені гроші, золоті зливки, а також документи й печатки банку.

1

23«Ми вважаємо, що ці документи були використані при розкраданні 1,5 млрд. гривень і доведенні банку до банкрутства», – сказав Крищенко.

Ім’я затриманого поліція поки що не називає.

Наразі поліція порушила два кримінальні провадження за ст.191 (присвоєння, розтрата майна) і ст.218, ч.1 (недотримання сторонами письмової форми угоди) Кримінально-процесуального кодексу.

Як повідомляв Інформаційний акцент, 9 серпня кілька сотень вкладників банку «Михайлівський» перекрили рух автотранспорту на вулиці Хрещатик в центрі Києва, вимагаючи повернення коштів.

Як відомо, 13 липня виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб ухвалила рішення від 12 липня 2016 року про початок процедури ліквідації ПАТ «Банк Михайлівський» з 13 липня 2016 року та делегування повноважень ліквідатора банку Юрію Ірклієнку.

23 травня правління Національного банку ухвалило рішення про віднесення ПАО «Банк Михайлівський» до категорії неплатоспроможних.

З 15 липня Фонд гарантування вкладів фізичних осіб почав виплати вкладникам ліквідованого банку, які триватимуть до 26 серпня.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ