Порошенко Байден
Байден пообіцяв Україні додаткові 335 млн. грн.

Візит президента Петра Порошенка на саміт із ядерної безпеки, що проходив у Вашингтоні з 31 березня до 1 квітня, обійшовся українському бюджету в щонайменше п’ять мільйонів гривень. Про це повідомляє «Громадське.ТБ» із посиланням на відповідь Адміністрації Президента.

«Під час Вашингтонського саміту із ядерної безпеки Порошенко жив у The Ritz Carlton Georgetown — одному із найдорожчих готелів США, де одна ніч у президентському «люксі» коштує 5500$», – повідомила журналістка.

Витрати лише на проживання Порошенка, офіційної делегації та осіб, які його супроводжували, склали 46,2 тисячі доларів США (1,247 мільйонів гривень).

Транспортні витрати на забезпечення візиту української делегації до США склали 3,166 мільйонів гривень. Ще 8,4 тисячі доларів коштувала оренда транспорту за кордоном.

1Нагадаємо, що під час візиту до США глава української держави провів зустрічі із віце-президентом США Джозефом Байденом та держсекретарем США Джоном Керрі. Зокрема, Байден пообіцяв Україні додаткові 335 млн. грн. на реформування ЗСУ, Нацгвардії та Держприкордонслужби.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ