сміття
Сморід відчувається і на околицях тимчасово окупованого росіянами Сімферополя

В селищі Роздолля Сімферопольського району в окупованому Криму вже тиждень горить полігон зі сміттям. Пожежа супроводжується періодичним задимленням на відповідній ділянці шосе Сімферополь-Миколаївка та нічним задимленням навколишніх селищ залежно від напрямку вітру. Про це повідомляють Новости Крима.

Сморід відчувається і на околицях тимчасово окупованого росіянами Сімферополя. Також наголошується, що на ділянці шосе від Сакського перехрестя до покажчика «Роздолля» через густий дим і запах гару важко дихати.

За інформацією голови так званої прес-служби нелегітимного «Головного управління МНС РФ по Республіці Крим» Володимира Іванова, цю проблему мають розв’язати «сили муніципальної влади».

«Ця проблема – муніципального характеру, і муніципалітет гасить її. Підрозділ МНС залучається в тому випадку, якщо виникає загроза поширення вогню на сусідні території або населені пункти», – повідомив Іванов.

Водночас на головній сторінці сайту «адміністрації» Миколаївського сільського поселення розміщено оголошення, в якому мешканцям поселення повідомляють про те, що полігон горить, через що відбувається задимлення населених пунктів й отруєння чадним газом. У зв’язку з цим мешканців просять робити вологе прибирання приміщень і закривати вікна та двері.

Окрім того, повідомляється, що санітарний стан водоохоронної зони Сімферопольського водосховища перебуває в поганому стані.

«Там відчувається якесь неподобство, до якого чомусь нікому немає діла, – сказав директор АНО «ЖКГ Контроль РК» Анатолій Петров. – Ми вже починаємо звикати до брудних, некошених гаїв та парків, до звалищ в лісосмугах та на вулицях, але стихійне звалище на берегах головного питного водосховища столиці Криму – це ні в які ворота».

Нагадаємо, альтернативні перекритому Північно-Кримському каналу (ПКК) способи видобутку й постачання води в окупованому російською владою українському Криму є неефективними й лишень посилюють екологічну катастрофу, яка насувається на півострів.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ