Шокін
Порошенко готовий звільнити Шокіна у разі підозри в корупції

Президент Петро Порошенко заявляє про готовність запропонувати Верховній Раді схвалити звільнення Генерального прокурора Віктора Шокіна у разі його причетності до корупційної діяльності. Про це він сказав під час свого виступу в Колумбійському університеті в США, передають Українські новини.

«Якщо у мене будуть причини або будь-які підозри в корупції, у мене не буде сумнівів запропонувати парламенту звільнити будь-кого, хто б він не був – пан Шокін або пан Сакварелідзе», – сказав Порошенко, відповідаючи на запитання про можливе призначення нового генпрокурора.

При цьому Президент зазначив, що завдяки зусиллям Шокіна Україна почала 96 антикорупційних розслідувань за 4 місяці. «Тільки унікальне співробітництво Шокіна і Сакварелідзе привело до тих результатів, які ми маємо зараз», – сказав він.

Нагадаємо, 22 вересня Шокін підписав наказ про створення Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. «У структурі Генеральної прокуратури України утворено Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру (на правах самостійного структурного підрозділу) у складі управління процесуального керівництва, підтримання державного обвинувачення та представництва в суді, а також двох відділів: аналітично статистичного та документального забезпечення», – йдеться в повідомленні.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ