Під Радою мітингують за відставку уряду
Під Радою мітингують за відставку уряду

Біля Верховної Ради вимагають відставки «уряду камікадзе» – на площі Конституції, як повідомляє прес-служба партії «Свобода», зібралося кілька тисяч громадян, а сам захід є загальноукраїнським – по всіх областях України свободівці синхронно розпочали пікетування облдержадміністрацій.

Активісти тримають прапори із символікою «Свободи», державні прапори України, є один прапор «Правого сектора». Також присутні нечисленні представники політичних сил «Партія простих людей» і «5.10». Гасла учасників: «Прем’єра-мародера – під трибунал!», «Уряд – у відставку!», «Яценюка – за ґрати!», «Крадені мільярди – у бюджет!».

1Деякі з учасників акції б’ють у залізні бочки. Серед гасел цієї групи – вимога про відставку уряду, а на одному з транспарантів написано: «Яценяку – на гілляку!».

Периметр навколо парламенту охороняє більша кількість правоохоронців, ніж зазвичай.

Як відомо, сьогодні о 12:30 уряд має провести підсумковий звіт про свою діяльність перед депутатами Верховної Ради.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, фракції «Батьківщина» і «Самопоміч» розпочали збір підписів за відставку уряду. Про це на засіданні погоджувальної ради заявляла лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко. Перед тим лідер «Самопомочі» Олег Березюк заявив, що його фракція також виступає за відставку уряду. Лідер фракції Радикальної партії Олег Ляшко додав, що його депутати поставлять свої підписи.

У свою чергу, лідер фракції «Народний фронт» Максим Бурбак переконаний, що відставка уряду призведе до нестабільності і дострокових парламентських і президентських виборів.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ