NEW YORK, NY - AUGUST 16: The FOX News logo at FOX Studios on August 16, 2011 in New York City. (Photo by Andy Kropa/Getty Images)
У США керівництво телеканалу Fox News відсторонило двох ведучих за нецензурну лексику на адресу Обами

Двоє американських аналітиків телеканалу Fox News тимчасово залишилися без роботи через критику на адресу Президента США Барака Обами. А саме їх відсторонили від ефіру на два тижні за нецензурні висловлювання, якими вони прокоментували звернення до нації очільника країни, повідомляє The Hollywood Reporter.

Лейтенант-полковник у відставці Ральф Пітерс (Ralph Peters) в ефірі ток-шоу Varney and Co. заявив: «Послухайте, містере президент. Ми не боїмося. Ми злі, ми роздратовані, ми розлючені! Ми хочемо, щоби ви реагували, ми хочемо від вас рішучих дій. Але ви боїтеся. Я просто дивуюся, яке *** цей хлопець». Як зазначається, режисер не встиг «запікати» звук, і фраза коментатора вийшла в прямий ефір в оригінальному вигляді.

Другим відстороненим аналітиком виявилася Стейсі Деш (Stacey Dash): під час денної програми Outnumbered («У меншості») вона заявила, що «Обамі *** на тероризм». Втім, у випадку з Деш звукорежисер проявив спритність і встиг вчасно заглушити нецензурне слово.

Нагадаємо, напередодні вночі Барак Обама виступив зі зверненням до співгромадян з Овального кабінету Білого дому. У своїй промові американський лідер закликав громадян з розумінням ставитися до мусульман, які проживають у країні, а також звернувся до Конгресу з низкою пропозицій, які, на його думку, необхідні для боротьби з терористами. Зокрема, глава держави закликав законодавчо заборонити продаж вогнепальної зброї підозрюваним у тероризмі, а також особам, яким заборонено підніматися на борт повітряних суден, обмежити доступ громадян до озброєння, а також знову попросив санкціонувати застосування військової сили проти «Ісламської держави».

Зазначимо, що громадськість чекала від цього виступу більш агресивної риторики, оскільки звернення було заплановано на прайм-тайм (найбільш рейтингові вечірні години) американського телебачення, що робиться вкрай рідко. Однак Обама практично не озвучив нічого такого, про що не говорив раніше. Що стосується безпосередньо Fox News, то цей телеканал відомий у США тим, що левову частку ефірного часу присвячує критиці чинного президента.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ