Forbes
Суд у Нью-Йорку визнав законним розірвання ліцензійної угоди Forbes Media LLC з «Українським медіахолдингом»

Друковане та електронне видання української версії американського журналу Forbes, яке видавав «Український медіахолдинг» Сергія Курченка, припиняє роботу. Про це повідомили джерела, близькі до проекту, пише Українська правда.

Сайт українського Forbes припинив оновлення ще в четвер зранку.  Остання новина вийшла о 9:40. Редакція також не готує наступний друкований номер.

Причиною цього співрозмовники називають рішення міжнародного арбітражного суду в Нью-Йорку від 20 квітня, який остаточно заборонив УМХ використовувати бренд Forbes.

Суд визнав законним розірвання ліцензійної угоди Forbes Media LLC з УМХ через впровадження українським медіахолдингом цензури, порушення принципів незалежної журналістики.

Під час винесення рішення арбітраж також посилався на порушення з боку УМХ редакційних принципів ліцензійної угоди, заявивши, що останньому не вдалося зберегти цілісність і незалежність редакційної команди журналу «Forbes Україна».

Однак після цього українська редакція Forbes заявила, що ігноруватиме це рішення суду і продовжить використання бренду.

Нагадаємо, на початку серпня 2015 року американський уряд застосував санкції проти власника УМХ Сергія Курченка, відмовивши в доступі до ТМ Forbes, його контенту і домену. Українському Forbes довелося переїхати на тимчасовий домен forbes.net.ua.

Уже 13 січня інтернет-версія українського Forbes повернулася на старий домен forbes.ua. Це рішення ухвалив Садгірський суд Чернівців ще в грудні 2015 року. При цьому в Forbes Media заявили, що не в курсі ситуації з поверненням УМХ домену ua.

Однак вже незабаром американці заблокували сайт forbes.ua спеціальним «антивандальним» пристроєм. Тоді редакція знову повернулася до forbes.net.ua.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ