Влад Колесніков уже не вперше влаштовує антивоєнні акції протесту
Влад Колесніков уже не вперше влаштовує антивоєнні акції протесту

17-річний учень технікуму з російського міста Подольськ Влад Колесніков відмовився служити в російській армії та включив у військкоматі гімн України. Про це він розповів в інтерв’ю Радио Свобода.

«У мене не дуже хороший зір, тому я взагалі не придатний до стройової служби. Я пройшов медкомісію, і ось призовна комісія: там стоять буквою П столи, а за столами сидять люди, які оцінюють. У мене на телефоні записаний гімн України. Російський гімн мені не подобається, тому що я вважаю його брехливим… І перед заходом я вирішив включити гімн України, тому що російську армію я не підтримую взагалі й служити в ній вважаю ганьбою. Ось так включив гімн України і сказав: «Хлопці, я не піду воювати в російську армію», – розповів Влад. Очікувано, що після такого вчинку була неймовірна реакція комісії: члени комісії остовпіли, деякі вскочили і почали кричати: «Що ти робиш? Ти знаєш, де ти знаходишся?!». Пізніше Влада таки визнали непридатним для служби в армії, проте не через поганий зір хлопця, а через «розлад особистості».

До речі, Влад і раніше влаштовував акції протесту у своєму рідному Подольську. Так, він разом з другом вивісив на одному з дахів міста антивоєнний плакат, який провисів кілька годин. Та оскільки дід, у якого жив хлопець, не поділяє поглядів онука, хлопця відправили до батька у місто Жигульовськ. «Усіх демократів у Росії відправляли в заслання, ось і я почуваю себе, як у засланні. Мені зараз багато хто радить їхати в Київ. Але це крайній варіант. Якщо хтось думає, що я зараз посиджу, зроблю закордонний паспорт, поїду в Україну і на цьому все закінчиться, то вони помиляються. Поки я планую після Жигульовська повернутися до Москви і влаштувати декілька пікетів протесту», – заявив хлопець.

Інформаційний Акцент

  • putin_huilo

    На дыбе у путяры-хуйла ты уже давно. А тот пацан выше тебя и на много и это будущее ВАШЕЙ РФ!

  • Справедливый

    На ДЫБУ, ПИДАРАСА и бегом