Підняття тарифів зумовлено корупцією профільних міністрів, – нардеп

тарифи на енергоносії
тарифи на енергоносії

Народний депутат України, позафракційний Віктор Балога переконаний, що підняття тарифів для населення на енергоносії зумовлено корупцією та некомпетентністю профільних міністрів. Про це політик написав у своєму Facebook.

«Уряд каже, що підняття тарифів на енергоносії – це необхідний крок. Зараз видно, що ця «необхідність» зумовлена корупційністю профільних міністрів (один із них – Геннадій Зубко, який виконує це доручення) та їхньою некомпетентністю. Є ще інша сторона медалі в питанні тарифів. Це – субсидії. Уряд продовжує тримати в тіні більше 50% економіки. Але субсидію надає не лише тим, хто їх потребує, а й тим 50% громадян, які приховують свої реальні доходи. У результаті, власники іномарок і елітних квадратних метрів, включаючи урядовців і тих, кого вони обслуговують, стають ще багатшими, бо теж мають право на субсидію. А прості люди – ще біднішими», – переконаний Балога.

Нардеп зазначає – ця несправедливість поховає чинний уряд: «В цьому і є елемент несправедливості тарифів на енергоносії. Саме тому тарифи та інші похідні речі дуже скоро поховають цих урядовців. Але це – їхній власний вибір, якщо вони теж вважають, що людей можна обманювати».

Інформаційний Акцент

  • люля

    гаденыша-яйцепука – на нары!!!!