тарифи на енергоносії
тарифи на енергоносії

Народний депутат України, позафракційний Віктор Балога переконаний, що підняття тарифів для населення на енергоносії зумовлено корупцією та некомпетентністю профільних міністрів. Про це політик написав у своєму Facebook.

«Уряд каже, що підняття тарифів на енергоносії – це необхідний крок. Зараз видно, що ця «необхідність» зумовлена корупційністю профільних міністрів (один із них – Геннадій Зубко, який виконує це доручення) та їхньою некомпетентністю. Є ще інша сторона медалі в питанні тарифів. Це – субсидії. Уряд продовжує тримати в тіні більше 50% економіки. Але субсидію надає не лише тим, хто їх потребує, а й тим 50% громадян, які приховують свої реальні доходи. У результаті, власники іномарок і елітних квадратних метрів, включаючи урядовців і тих, кого вони обслуговують, стають ще багатшими, бо теж мають право на субсидію. А прості люди – ще біднішими», – переконаний Балога.

Нардеп зазначає – ця несправедливість поховає чинний уряд: «В цьому і є елемент несправедливості тарифів на енергоносії. Саме тому тарифи та інші похідні речі дуже скоро поховають цих урядовців. Але це – їхній власний вибір, якщо вони теж вважають, що людей можна обманювати».

Інформаційний Акцент

  • люля

    гаденыша-яйцепука – на нары!!!!