Грибовицька трагедія
Пожежа на Грибовицькому сміттєзвалищі сталася 30 травня

Посадовці львівського комунального підприємства «Збиранка», підозрювані у порушеннях, які призвели до трагедії на Грибовицькому сміттєзвалищі біля Львова, вийшли із слідчого ізолятора під заставу. Про це повідомили у юридичному управлінні Львівської міськради, передає  УНІАН.

У відомстві зазначили, що колишній директор ЛКП «Збиранка», а також його заступник, яких 16 серпня за рішенням суду взяли під варту на 2 місяці, цього ж дня вийшли із СІЗО, внісши заставу в розмірі 110,24 тис. гривень кожен.

Ще одному фігуранту у вказаній справі, начальнику полігону твердих побутових відходів запобіжний захід не обирався, оскільки він наразі перебуває у лікувальному закладі.

Нагадємо, Галицький районний суд міста Львова за клопотанням прокуратури Львівської області 16 серпня обрав запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою колишньому директору та заступнику директора львівського комунального підприємства «Збиранка», підозрюваним у справі про пожежу на Грибовицькому сміттєзвалищі.

Водночас, суд передбачив затриманим можливість внесення застави у розмірі 110 тис. 240 гривень кожному.

Прокуратура Львівської області не погоджується із рішенням суду, щодо можливості внесення застави, мотивуючи це тим, що підозрювані можуть чинити тиск на свідків – працівників ЛКП «Збиранка» – та оскаржуватиме його в апеляційному порядку.

Як відомо, 30 травня у Жовківському районі Львівської області на території полігону твердих побутових відходів (Грибовицьке сміттєзвалище) після завершення гасіння пожежі під час збору пожежно-технічного обладнання стався зсув сміття, під який потрапило троє рятувальників. Їх завалило відходами з висоти 90 метрів.

Станом на 1 червня знайшли тіла трьох загиблих рятувальників. Доля четвертого зниклого досі невідома.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, іноземна компанія ще 2014 року пропонувала меру Львова Андрію Садовому збудувати сучасний сміттєпереробний завод, який розв’язав би проблему з відходами. Втім, у міській раді цю пропозицію проігнорували.

Варто зазначити, що міський голова Львова Садовий за час правління відкинув пропозиції 43 інвесторів, які мали намір розв’язати проблему сміття.

Читайте: Як Садовий заробляє на техногенній катастрофі в Грибовичах

БЕЗ КОМЕНТАРІВ