Мер Вишгорода
Сума застави – 5 млн. грн

Мера Вишгорода Олексія Момота триматимуть під вартою два місяці з можливістю внесення застави. Такий запобіжний захід обрав Печерський суд Києва, передає ТСН.

Сума застави – 5 млн. грн. Обвинувачення просило суд взяти Момота під варту з можливістю внесення застави у 10 млн. грн.

Адвокати мера кажуть, що подаватимуть апеляцію на рішення суду і просити, щоб слідство у цій справі вело Антикорупційне бюро.

Окрім того, захисники стверджують, що справжніх грошей у вилученому згортку було всього одна тисяча євро, інші – підробка, а фото і відео з затримання проведені не в кабінеті Момота. Апеляцію подадуть у понеділок, 18 квітня.

Зазначимо, свідок, який повідомив у прокуратуру і звинуватив Момота, на засідання 17 квітня не з’явився, пославшись на погане самопочуття. Також під стінами Печерського суду зібрався мітинг, але в даний час усі вже практично розійшлися.

Нагадаємо, міському голові Вишгорода закидають хабарництво. Обвинувачення заявляє, що він вимагав 200 тисяч євро від компанії-забудовника, погрожуючи перешкоджанням у будівництві. Сам Момот укотре наголосив, що закиди сфабриковані.

Читайте: Мера Вишгорода піймали на хабарі в мільйон євро (фото)

БЕЗ КОМЕНТАРІВ