Саміт G7
Саміт «Великої сімки» завершився

Канцлер Німеччини Анґела Меркель заявляє, що лідери країн «Великої сімки» ухвалили рішення пов’язати питання санкцій проти Росії з виконанням нею Мінських домовленостей. Відповідну заяву вона зробила для журналістів після завершення саміту G7, передає УНІАН.

За словами Меркель, санкції в разі необхідності буде посилено. «Ми домовилися, що зняття санкцій буде пов’язано з виконанням Мінських домовленостей, і якщо це буде необхідно, але це не те, що ми хочемо, якщо буде необхідно – ми посилимо санкції, якщо цього вимагатиме ситуація. Але ми повинні зробити все, щоби досягти прогресу у виконанні Мінських домовленостей», – заявила Меркель.

Президент США Барак Обама, у свою чергу, наголосив, що «Велика сімка» готова ввести додаткові санкції проти Росії у разі необхідності. «Тут, на саміті G7, ми погодилися, що навіть коли ми продовжуватимемо шукати дипломатичне рішення, санкції проти Росії будуть залишатися чинними доти, доки Росія продовжуватиме порушувати свої зобов’язання відповідно до Мінських угод», – наголосив Обама.

Також Президент США зазначив, що G7 і надалі надаватиме Україні економічну й технічну допомогу для впровадження необхідних реформ.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Анґела Меркель заявила, що повернення Росії до групи G8 поки що не є можливим.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ