зарплата
Підвищені пенсії та зарплати для бюджетників будуть виплачені на початку жовтня

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк поінформував, що підвищені зарплати і соцвиплати бюджетникам і пенсіонерам будуть нараховані на початку жовтня. Про це він повідомив 20 вересня в програмі «10 хвилин з прем’єр-мінcістром», пише 5 канал.

«З 4 жовтня пенсіонери отримають як доплату за вересень, так і підвищену пенсію за жовтень. Тому підвищені заробітні плати для бюджетників будуть виплачені в першій декаді жовтня», – сказав глава уряду.

Щодо працівників бюджетної сфери, то Прем’єр-міністр нагадав, що вони вже отримали авансові виплати: «Тому підвищені заробітні плати для бюджетників будуть виплачені в першій декаді жовтня». Водночас Яценюк відзначив, що в місцевих бюджетах є необхідні кошти для виплати підвищеної заробітної плати бюджетникам, адже в результаті бюджетної децентралізації вони отримали додатково 40% доходів. «Центральний бюджет дає свою суму коштів, місцеві бюджети мають також необхідну суму коштів для забезпечення 100% виплати всіх підвищених соціальних стандартів, про що Кабінет міністрів України вже ухвалив відповідне рішення», – підкреслив глава уряду.

Яценюк нагадав, що 17 вересня парламент конституційною більшістю підтримав законопроект уряду України щодо підвищення заробітних плат і пенсій. «Середній розмір такого підвищення становить від 13 до 19%. 19% – на платню висококваліфікованих працівників, 13% – пенсіонерів», – зазначив він.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 17 вересня Верховна Рада підвищила з першого вересня 2015 року мінімальну зарплату та пенсію. Парламентарі підтримали відповідний законопроект про внесення змін до Держбюджету-2015.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ