rtx2hy68-700x466
Британці, які підтримують Brexit, вважають, що такими планами ЄС намагається зруйнувати результати референдуму

Громадяни Британії, які після виходу країни з блоку захочуть зберегти переваги громадянства Європейського Союзу, можливо, зможуть зробити це за гроші – тобто робитимуть щорічний внесок у Брюссель. Про це заявив представник Європарламенту в переговорах щодо Brexit Ґі Верхофстадт, передає The Guardian.

«Багато хто каже, що не хоче втрачати зв’язки. Мені подобається ідея, щоби люди, які є громадянами Європи та хочуть зберегти це громадянство, мали таку можливість», – сказав він.

Таку пропозицію зробив ліберальний депутат Європарламенту від Люксембургу. Вже до кінця року відбудеться голосування з цього питання. Водночас будь-яка угода щодо Brexit з Британією має отримати згоду лідерів 27 країн-членів ЄС, а також парламенту.

Своєю чергою, британський консерватор Ендрю Бріджен, який підтримує Brexit, заявив, що такими планами ЄС намагається зруйнувати результати референдуму.

Нагадаємо референдум про вихід Великої Британії з Європейського Союзу відбувся 23 червня. За офіційними результатами, 51,9% британців проголосували за вихід країни зі спільноти, 48,1% – хотіли залишитися у ЄС.

Велика Британія була членом ЄС протягом 43 років.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ