Євген Магда
Євген Магда

Якщо ситуація з побиттям жінки дійсно мала місце, то Тетерук, як людина з офіцерським минулим і парламентським сьогоденням, має написати заяву і скласти депутатський мандат, бо політика насамперед означає відповідальність. Про це виданню Інформаційний Акцент заявив директор Центру суспільних відносин Євген Магда, коментуючи інформацію про конфлікт між нардепом від «Народного фронту» Андрієм Тетеруком та представницею «Батьківщини» Олександрою Кужель.

Магда припустив, що в Тетерука могло не бути злого умислу, проте факт побиття залишається, і відповідати за свої дії він мусить: «У цьому разі не має значення її вік, її депутатський мандат – чоловік ударив жінку, тому нести відповідальність – це питання його людської совісті. Якщо ми будуємо нову політику, то в будь-якій західній країні в подібній ситуації, я переконаний, парламентар склав би свої повноваження».

Щодо заяв про провокацію з боку самої Кужель, експерт зазначив, що це лише балачки, які не мають достовірного підтвердження: «Те, що складні відносини між Андрієм Тетеруком та Олександрою Кужель на цьому тижні мали місце – це факт. Проте казати про навмисну провокацію я би не став».

Ба більше, Магда додав, що Тетерук мав би діяти передусім як пересічна людина, як чоловік, а не депутат: «Це має бути його людська позиція, а не політична. Політична позиція «Народного фронту» зрозуміла, вони вважають, що «Батьківщина» – провокатори. Але це жодною мірою не виправдовує особу чоловічою статті, яка вдарила жінку».

Як відомо, 5 листопада після закінчення пленарного засідання депутат «Народного фронту» Андрій Тетерук вдарив пляшкою по голові депутата «Батьківщини» Олександру Кужель. Після побиття Кужель госпіталізували до Інституту нейрохірургії.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ