«Динамо» повернуло собі титул найдорожчого футбольного клубу України
«Динамо» повернуло собі титул найдорожчого футбольного клубу України

Продаж бразильців скинув «Шахтар» з вітчизняного футбольного Олімпу. Вперше за кілька років донеччани втратили першу сходинку у рейтингу найдорожчих команд української Прем’єр-ліги.

За версією спеціалізованого порталу Transfermarkt.de, після того, як «гірники» попрощалися із Дугласом Костою, що перебрався у «Баварію», та Луїсом Адріано, який став гравцем «Мілана», вартість основного складу «Шахтаря» впала до 147 мільйонів 200 тисяч євро. А оціночна вартість усіх футболістів «Динамо» складає 148 мільйонів 300 тисяч євро. Тож кияни очолили рейтинг.

На третій сходинці розташовується «Дніпро». Уже без Коноплянки «дніпряни» коштують 67 мільйонів 700 тисяч євро. Зазначимо, трансферна вартість вінґера «Дніпра» на момент переходу в іспанську «Севилью» складає 18 млн. євро.

Попри останні зміни в фінансовій табелі про ранги, за середньою вартістю гравців попереду все ще «Шахтар» із цифрою у майже 5 мільйонів. «Динамівець» на загал коштує на півмільйона дешевше.

Нагадаємо, що Дуглас Коста а Луїс Адріано. Євген Коноплянка нарешті визначився з клубом – українець виступатиме у «Севільї».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ