shy-mon-peres
Переса поховають 30 вересня на горі Герцля в Єрусалимі

93-річний екс-президент Ізраїлю Шимон Перес після смерті став донором.  Його рогівку ока використали для трансплантації, інформує Reuters.

Раніше Перес підписав картку донора в організації «Adi» в присутності 250 осіб, яким було пересаджено органи. Ця організація координує волонтерів для трансплантації органів у клініках Ізраїлю.

Як відомо, сьогодні вранці з’явилась офіційна заява про смерть Шимона Переса. Егс-глава держави два тижні перебував у лікарні після того, як переніс інсульт.

Шимон Перес обіймав пост глави держави з липня 2007 року по липень 2014 року, його політична кар’єра тривала понад 70 років. Він займав міністерські посади в 12 урядах країни.

Переса вважають останнім із плеяди «батьків-засновників» Ізраїлю, творцем його військово-промислового комплексу і ядерної програми, архітектором близькосхідного мирного процесу.

1994 року за підписання мирних угод із палестинцями Перес був удостоєний Нобелівської премії миру. Протягом довгих років він підтримував ідею «нового Близького Сходу, де не буде ворожнечі між арабами і євреями».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ