гаряча вода
У травні в Києві почнуть відключати гарячу воду

Відразу після травневих свят – з 5 травня – «Київенерго» розпочне гідравлічні випробування тепломереж у Шевченківському районі столиці в рамках підготовки до опалювального сезону 2016/2017 років. Про це повідомили у прес-службі компанії.

«З 5 по 14 травня 2016 р. випробування проводитимуть від районної котельні «Молодь» та тепломагістралі №6 від станції теплопостачання №1 (СТ-1), що забезпечують гарячою водою значну частину Шевченківського району – Лук’янівку, Дорогожичі, район залізничного вокзалу, цирку, зоопарку», – йдеться в повідомленні.

В компанії уточнили, що на час проведення випробувань припиниться гаряче водопостачання 194 житлових будинків, семи дитсадків, шести шкіл, 193 відомств та 17 лікувальних закладів у Шевченківському районі; чотирьох житлових будинків, однієї школи, двох відомств та одного лікувального закладу в Солом’янському районі столиці.

Також в «Київенерго» додали, що дізнатися терміни проведення гідравлічних випробувань на кожній вулиці міста можна за допомогою спеціального сервісу на сайті компанії.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ