Дії республіканця схвалюють лише 37% американців

Рейтинг новообраного Президента США Дональда Трампа різко знизився після виборів, що відбулися в листопаді 2016 року. Про це повідомляє The Independent.

За останніми даними, дії республіканця схвалюють лише 37% американців, а ще трьома місяцями раніше цей показник перевищував позначку в 44%. Більшість громадян США (51 %) незадоволені Трампом.

Лише 34% американців вважають, що Трамп на посаді президента покаже себе краще, ніж Барак Обама. Ще в листопаді 2016 року так вважав 41% опитаних.

Рейтинги обраного президента обвалилися і за кордоном, де одразу після виборів його позитивно оцінювали 59% опитаних. Зараз дії Трампа схвалюють лише 52% респондентів.

Нагадаємо, телеканал CNN повідомив, що секретні документи, представлені минулого тижня президенту США Бараку Обамі, містять твердження, що росіяни мають компромат про особисте життя і фінансову діяльність Трампа.

Останній заперечив цю інформацію та заявив про «політичне полювання на відьом».

Згодом в РФ заявили, що не мають жодного компромату на обраного президента США Дональда Трампа та екс-кандидата у президенти від демократів Гілларі Клінтон.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ