Томенко і Фірсов
Томенка і Фірсова позбавили депутатських мандатів

Депутатів Верховної Ради Єгора Фірсова та Миколу Томенка, які залишили фракцію БПП, позбавили депутатських мандатів.  Таке рішення ухвалили на закритому з’їзді партії Блоку Петра Порошенка, повідомляє LB.ua з посиланням на джерела серед делегатів.

Це рішення було ухвалено більшістю делегатів перед закриттям з’їзду.

Інформацію після закінчення з’їзду журналістам підтвердив депутат БПП Артур Герасимов:

«Було обговорення щодо оцінки діяльності депутатів Блоку Петра Порошенка – Солідарність у парламенті. З’їзд надав задовільну оцінку депутатів в цілому, але окреме обговорення стосувалося тих депутатів, які написали заяви і вийшли з фракції. Згідно з 81-ю статтею Конституції, з’їзд ухвалив рішення щодо виключення цих депутатів і складання ними депутатських мандатів. Я маю на увазі Миколу Томенка і Єгора Фірсова».

Нагадаємо, Томенко подав заяву про вихід з фракції БПП 26 грудня минулого року, після голосування за Держбюджет-2016.

8 лютого нардеп Фірсов також заявив про свій вихід зі складу фракції. За його словами, таке рішення, в першу чергу, було викликано ситуацією навколо заступника голови фракції Ігоря Кононенка.

«Залишатися у фракції разом з паном Кононенком я більше не можу, тому що не згоден покривати його корупційну діяльність і не хочу, щоб мене асоціювали з нею», – сказав тоді він.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ