Пісня «Брати Українці» групи «Шабля» стала офіційним гімном АТО
Пісня «Брати Українці» групи «Шабля» стала офіційним гімном АТО

Пісня гурту «Шабля» під назвою «Браття Українці» стала офіційним гімном АТО. Про це самі музиканти повідомили на своїй Facebook-сторінці.

«Заступник Глави Адміністрації Президента Ростислав Павленко надав лідеру групи Вові Гейзеру офіційне підтвердження про надання пісні «Браття Українці» статусу офіційного гімну АТО», – йдеться в повідомленні.

Чиновник заявив, що група «Шабля» зробила значний внесок у розвиток вітчизняної культури і підйом бойового духу українських солдатів, виступаючи на сході України з благодійними концертами.

Також заступник глави АП пообіцяв особисто передати дебютну платівку гурту Петру Порошенку і попросив артиста підписати диск «Браття Українці» Президента.

Композиція «Браття Українці» була написана задовго до початку бойових дій на Донбасі. «Для мене ця пісня стала пророчою, а тепер вона офіційно визнана гімном АТО. Однак зверніть увагу, в цій пісні є такі рядки: «З нами свята віра, з нами Бог і правда, і ми проти того, щоб брат ішов на брата. А якщо з війною – тоді остерігайтеся, нас ніщо не зупинить. Слава Україні!» – наголосив лідер гурту.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ