Польські ЗМІ назвали «Kozak System»  найвідомішою командою  з України
Польські ЗМІ назвали «Kozak System» найвідомішою командою з України

Польські меломани визнали пісню українського гурту «Kozak System» однією з найпопулярніших пісень Польщі. Так, пісня «Kochaj i Żyj» увійшла в трійку кращих пісень 2015 року. Польські ЗМІ вже назвали гурт найвідомішою командою  з України, а їхній трек – безумовним хітом.

Як повідомляє Zaxid.net, минулого тижня у Польщі пройшов наймасштабніший фестиваль польської пісні «Opole».  Український гурт взяв участь у концерті «Super Premiery», який проходив в рамках фестивалю та транслювався наживо мільйонам польських глядачів у прямому ефірі каналу TVP1. Музиканти виконали пісню «Kochaj i Żyj», адже саме цей трек слухачі обрали з-понад 150 пісень-претендентів. За результатами SMS-голосування українська пісня увійшла в трійку кращих пісень Польщі  2015 року.

Нагадаємо, навесні 2015 музична формація «Kozak System» презентувала другий номерний альбом «Живи і Люби». Окрім України, платівка вийшла у Польщі та має декілька хітів, у тому числі з польською легендою Марилею Родович, гуртами «Enej», «Bednarek» та «Red Lips».

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ