Hyundai
Дилер Hyundai в Москві розмістив жартівливий рекламний борд

«Рекламна війна» південнокорейського автогіганта та російського автопрому – один з офіційних дилерів Hyundai в Москві розмістив на своїй сторінці в Facebook рекламний борд жартівливого характеру, на якому висміює Lada Vesta, пише Newsru.com.

На початку лютого російський автогігант запустив нову кампанію «Время расстаться с «не Вестой». В її рамках виробник пропонує продати старий автомобіль за системою trade-in в обмін на знижку на нову Lada Vesta.

На макеті авторства Hyundai зображена дівчина корейської зовнішності у весільній сукні, а поруч з нею – напис «Наши «не Весты» не ломаются». Через якийсь час публікацію видалили, але вона все одно встигла розійтися Мережею.

Нагадаємо, в 2006 році BMW випустила рекламу з таким написом: «Вітаємо Audi, яка стала найкращою машиною 2006 року в ПАР. Від володаря статусу «Найкраща машина світу» 2006 року».

Після цього Audi відповіла: «Вітаємо BMW, яка стала найкращою машиною 2006 року. Від шестиразового поспіль переможця в перегонах «24 години Ле-Мана» з 2000 по 2006 роки».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ