df33b85dc15053a6d8f14f1105e4f5e5-2
До проблем із водою взимку може додатися ще й відсутність опалення

За даними звіту ООН, ситуація з водопостачанням на тимчасово окупованій території Луганської області залишається складною, передає Espresso.

За підрахунками Організації Об’єднаних Націй, близько 440 тисяч осіб, які проживають на тимчасово окупованих територіях, мають проблеми з системою водопостачання.

Міжнародний Комітет Червоного Хреста запропонував допомогу і оплатив поточні витрати за два місяці поставок електроенергії, що дозволило відновити електропостачання.

Це допомогло запобігти серйозній гуманітарній кризі і виграти час для досягнення угоди між сторонами. Якщо рішення не буде знайдено, водопостачання може бути знову призупинено, що спричинить катастрофічні наслідки, зазначають екперти.

«З настанням зими проблема полягатиме не тільки в недоступності води, але й у відсутності опалення», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, проблеми з водою періодично виникають у зоні проведення бойових дій та на окупованій частині української території. Влітку 2016 вчергве зупинила роботу Донецька фільтрувальна станція.

Через бойові дії Донецьк уперше залишився без води 12 червня 2014 року, коли поблизу селища Райгородок Донецької області підірвали водозабірник. Через це вода з річки Сіверський Донець не надходила на водоочисну станцію.

10 червня того року  під обстріл потрапила насосна станція каналу «Сіверський Донець – Донбас», тоді загинули двоє співробітників підприємства.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ