498 осіб – стали жертвами атак військ режиму Асада та його прихильників
498 осіб стали жертвами атак військ режиму Асада та його прихильників

Протягом травня у Сирії загинули 872 цивільні особи. Третина загиблих – це жінки та діти. Про це свідчать дані Сирійського центру зі спостереження за дотриманням прав людини, передає Європейська правда.

За інформацією правозахисників, 57% загиблих – а саме 498 осіб – стали жертвами атак військ режиму Асада та його прихильників. Серед них 73 жінки і 89 дітей.

У доповіді правозахисників йдеться про те, що 49 сирійських цивільних осіб, зокрема, шість жінок і 15 дітей, загинули внаслідок атак російських військ.

За той же період, ще шість мирних мешканців, загинули від нападів бойовиків сирійської філії РПК (Робітничої партії Курдистану), в той час як 178 осіб, зокрема, 38 жінок і 21 дитина, загинули від рук бойовиків «ІДІЛ».

П’ятеро мирних жителів, згідно зі звітом, загинули в результаті нападів, здійснюваних «Фронтом ан-Нусра». Ще 15 мирних осіб, зокрема, три жінки і восьмеро дітей, померли через напади міжнародної коаліції проти «ІДІЛ».

91 мирний мешканець загинув від нападів сирійських опозиційних військ.

За даними правозахисників, 30 мирних жителів, в тому числі чотири жінки і двоє дітей, були вбиті внаслідок вибухів, скоєних невідомими зловмисниками.

Повідомляється також, що 46 мирних мешканців померли від тортур.

Як повідомлялося, днями сирійські правозахисники повідомили про жахливу бійню, яка відбулася в місті Ідліб на північному заході країни в результаті серії ударів російської авіації. Бомбардування почалися ввечері 30 травня і тривали аж до ранку. Число ймовірних жертв становить від двох десятків до двох сотень. Сили цивільної оборони кинули на розбір уламків і пошуки постраждалих.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ