Павлік-Бейонсе
Павлік вважає, що це стало б знаковою подією для всієї України

Співак Віктор Павлік заявив, що хоче виступити дуетом з американською R’n’B-виконавицею Beyonce. На це його надихнула «крадіжка» Beyonce ідеї його кліпу « Город зеленого цвета», пише newsru.

«Ми шукаємо зараз можливість запропонувати Beyonce дует, – каже Віктор Павлик. – Добре, що у світі музики люди не малюють кордони, і неважливо, що ми в Україні, а Beyonce у Штатах. Співак співака чує здалеку. Я думаю, це стало б знаковою подією для всієї України».

Нагадаємо, днями екс-учасник шоу «Голос країни» Андрій Лучанко помітив подібність між відеороботою Віктора Павліка та кліпом Beyonce на композицію Naughty Boy, який вийшов на п’ять років пізніше. В обох роликах використана підводна зйомка.

Андрій Лучанко написав у соцмережі Facebook таке: «Шановна мадам… Beyonce… Вам хтось взагалі говорив, що красти ідеї не красиво! Ви взагалі слідкуєте за творчістю Віктора Павліка?! А погано, що не слідкуєте! Бо якби слідкували, то знали б, що «інноваторська» ідея вашого кліпу давно була відома нам, українцям! От потім не потрібно розповідати, хто моду диктує».

Читайте: Через кліп про залізницю Зіброва можуть позбавити звання народного артиста

БЕЗ КОМЕНТАРІВ