казино
В окупованому Криму не можуть створити гральну зону: немає заявок від операторів

Самозвана влада окупованого Росією Криму відчуває складнощі з пошуком оператора майбутньої гральної зони, заявив «голова Державного комітету ради РК з економічної, бюджетно-фінансової та податкової політики» Віталій Нахлупін, передають «Новості Крима».

«На жаль, у нас немає оператора, який розповів би нам чітко і ясно про стратегії розвитку даного кластера. На жаль, історичного досвіду в Криму у нас просто немає, а потенційний оператор, який міг би нам розповісти, напевно, зважує ризики входження в проект з даного кластеру. У нас навіть одного оператора (немає – ред.), не кажучи вже про якийсь пул, де б у нас був вибір», – констатував він.

За його словами, без такого оператора неможливо навіть розробити концепцію розвитку гральної зони на півострові: «Ми можемо сьогодні говорити про площі, про інфраструктурні проекти із забезпечення гральної зони. Але, на жаль, професійно вибудувати процес, яким же чином отримати фінансовий результат з цієї зони, тут повинен працювати вузькоспеціалізований оператор, який з точки зору економіки має нам довести корисність цього процесу».

У липні 2014 року президент РФ Владімір Путін підписав закон про створення гральних зон в анексованому Криму і на Кубані. Серед варіантів розміщення гральної зони на півострові розглядалися Велика Ялта, Коктебель та Роздольненський район.

У лютому 2015 року нелегітимний міністр фінансів окупованого Криму Володимир Левандовський заявив, що через санкції створення гральної зони на півострові затягується.

Читайте: Курортний сезон в окупованому Криму знову провалився

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ