«Пласт» – найбільша українська скаутська організація
«Пласт» – найбільша українська скаутська організація

Керівництво найбільшої  української скаутської організації «Пласт», яка об’єднує близько 10 тис. дітей та підлітків, закликало до бойкоту російських соцмереж та усіх електронних сервісів, зареєстрованих у доменній зоні «.ru». Про це йдеться у відкритому зверненні «Пласту», опублікованому на сайті організації.

«Пластовий провід закликає кожного пластуна, пластові проводи всіх рівнів автоматично ігнорувати сервіси, які зареєстровані в доменній системі «ru».  Це означає, зокрема, що потрібно виключити відповідні електронні адреси з усіх пластових розсилок в Інтернеті та видалити усі пластові сторінки у відповідних соціальних мережах (ВКонтакте, Однокласники та ін.)», – йдеться у повідомленні.

Автори звернення також наголошують на ролі батьків пластунів і закликали їх стати прикладом для своїх дітей та відмовитись від використання російських онлайн-сервісів.

В якості альтернативи Провід «Пласту» пропонує пластунам використовувати легальні міжнародні сервіси – Facebook, Google, Twitter, Instagram, YouTube, Vimeo, Apple music, Google music, SoundCloud.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ