Велика Британія
Велика Британія підготувала вимоги як плату за збереження країни в складі Євросоюзу

Британський уряд підготував вимоги до влади об’єднаної Європи як плату за збереження країни в складі Євросоюзу, пише The Telegraph.

Прем’єр Девід Кемерон назвав зокрема, такі: відмова від «тісного союзу» з Брюсселем, захист фунта стерлінгів як національної валюти, розширення повноважень британського парламенту, а також зміна структури ЄС. При цьому особливу протекцію повинен отримати британський фінансовий майданчик – лондонський Сіті.

Великобританія наполягає на реорганізації блоку з 28 країн-членів з метою захисту інтересів дев’яти країн, що не є членами єврозони, від домінування з боку інших 19 країн, які входять в єврозону. Дата референдуму про долю королівства може бути оголошена вже цього місяця, під час програмної промови прем’єра Девіда Камерона на конференції Консервативної партії в Манчестері.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Палата громад парламенту Великої Британії шляхом голосування схвалила пропозицію уряду про проведення референдуму щодо членства країни в Європейському Союзі.

Нагадаємо, за словами голови Європейської ради Дональда Туска,  ЄС і Велика Британія розпочали процес переговорів щодо членства, однак Євросоюз не збирається поступатися своїми фундаментальними цінностями.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ